Hentes/konyhamészáros

Raktár

keyboard_arrow_left Vissza

Amit adunk:

  • 5 napos munkahét (hétvége nélkül)
  • 1 műszakos munkarend: 11.00 – 19.20
  • Munkaruha és eszközök
  • Tömegközlekedéssel is könnyű megközelíthetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Céges rendezvények, csapatépítők
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság
  • Jó fizikai teherbíró képesség

Feladatok:

  • A csont nélküli húsrészek szeletelése, kockázása, csíkozása az igényeknek megfelelően
  • Az áru lemérése, csomagolása, címkézése, tárolása
  • A termékek fogyaszthatósági, illetve minőség megőrzési idejének figyelemmel kísérése
  • Higiéniai és minőségi követelmények (HACCP), gyártástervek betartása
  • Részvétel a leltárak előkészítésében és lebonyolításában (¼ évente)

A mennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és pályázatát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a Helit Kft. karrier oldalán keresztül.