Hentes/konyhamészáros

Raktár

keyboard_arrow_left Vissza
Meguntad a negyedmarhákkal és félsertéssekkel való birkózást?
Megteltél a piaci végeláthatatlan vásárlók soraitól?Teljes bejelentést és biztos, korrekt, havi bért szeretnél?
Olyan csapatban akarsz dolgozni, ahol megbecsülik és értékelik a teljesítményed?
Akkor tarts velünk!

Mi a gasztronómia frisshús háttérét biztosítjuk, prémium szeletekkel, minőségi csíkokkal, kockákkal, igény szerinti adagolt egész húsrészekkel.

Főbb feladatok, munkák:

  • a csont nélküli húsrészek szeletelése, kockázása, csíkozása az igényeknek megfelelően
  • az áru lemérése, csomagolása, címkézése, tárolása
  • a termékek fogyaszthatósági, illetve minőség megőrzési idejének figyelemmel kísérése
  • higiéniai és minőségi követelmények (HACCP), gyártástervek betartása
  • részvétel a leltárak előkészítésében és lebonyolításában (¼ évente)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érvényes tüdőszűrő igazolás
  • szakirányú végzettség
  • precizitás, pontosság, rugalmasság
  • jó fizikai teherbíró képesség

Amit kínálunk:

  • havi elérhető jövedelem nettó 280.000 Ft
    • 3 hónap után Cafeteria juttatás
  • váltott műszak (DE/DU/KÖZTES)
  • munkaruha és eszközök
  • tömegközlekedéssel is könnyű megközelíthetőség
  • céges rendezvények, csapatépítők
  • piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hentes, Mészáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

280.000 Ft

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hunyadi János út 4.

Add meg a neved, e-mail címed, valamint töltsd fel az önéletrajzod!