Marketing menedzser

Marketing

keyboard_arrow_left Vissza

Feladatok :

-A társaság piacvezető pozícióját támogató, sikeres marketing stratégia kidolgozása, és a megvalósításának koordinálása

-Budget tervezés és kontrolling

-Az értékesítést ösztönző trade marketing aktivitások tervezése és vevőcsatornákra bontott kivitelezése

-A Helit Kft. marketingkommunikációs tevékenységének működtetése és továbbfejlesztése (on-line és print eszközök egyaránt, de csak BTL)

-A Budapesti és agglomerációs gasztronómia felmérése piackutatással

-Tudatos, elemzés és személyes tapasztalat alapú csatorna és kategória stratégia kialakításában való részvétel

-A csatorna és kategória stratégia marketingkommunikációs részének implementálása

-Országos és egyedi marketingaktivitások megszervezése

-A társaság egységes arculatának, image-énak, marketing oldalról való erősítése

-A saját márkák tudatos managelésének új szintre emelése

-A piaci lehetőségek naprakész ismerete, marketing információs rendszer működtetése

-Szakmai és céges találkozókon való részvétel, illetve azok magas színvonalú megszervezése

-A munkatársak munkájának irányítása

-Folyamatos együttműködés az ügyvezetővel, a kereskedelmi és egyéb osztályok munkatársaival

-Rendszeres negyedéves riportok készítése és prezentálása a vállalatvezetés felé

Elvárások:

-Legalább 5 éves, sikeres marketingvezetői tapasztalat a HORECA/ nagykereskedelem/kiskereskedelem  területén

-Marketing szakirányú végzettség

-Kreativitás

-Kezdeményezőkészség és eredmény-orientáltság

-Kiváló szervezőkészség és elemző képességek

-Nagy munkabírás

-Mobilitás

-Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete

-Nyitottság a kihívásokra

-Önálló munkavégzés

-Felhasználói szintű, számítógép ismeretek

Amit kínálunk:

-Főállású munkaviszony

-Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér

-Rendszeres tanulási és fejlődési lehetőségek

-A Helit Kft. marketing menedzsere az egész budapesti és agglomerációs gasztronómiára véleményformáló hatással lehet és kell legyen a saját munkáján keresztül

-Ez egy hatalmas lehetőség, felelősség és egy izgalmas kihívás is egyben

Előnyök:

-Friss, mélyhűtött, szárazáru élelmiszer nagykereskedelemben/kiskereskedelemben/vagy HORECA területen szerzett, marketingvezetői tapasztalat

-SAP program ismerete

A mennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és pályázatát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a Helit Kft. karrier oldalán keresztül.