Sofőr C kategóriával

Szállítás

keyboard_arrow_left Vissza

Ha azok közé a sofőrök közé tartozol, akiknek nem jelent kihívást a budapesti forgalom, akkor csatlakozz a Helit Kft. csapatához!
Nekünk fontos, hogy legyen 1 évnyi tapasztalatod a munka világából, legyen „C” kategóriás jogosítványod, és szeress vezetni! Egy remek csapathoz csatlakozhatsz, ahol a járatszervezők, raktárosok, üzletkötők és Te közösen dolgoztok a partnerek minél magasabb szintű kiszolgálása érdekében

Főbb feladatok, munkák:

  • Budapesten és az agglomerációban az áruterítés (száraz, hűtött és fagyasztott áru) előre meghatározott túraterv szerint
  • Gépjárművezetéshez kapcsolódó dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • „C” kategóriás jogosítvány
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  • Érvényes GKI kártya
  • Minimum 1 éves sofőri gyakorlat
  • Budapesti helyismeret
  • Hajnali munkakezdés vállalása (02.00-06.00 között)

Amit kínálunk:

  • Elérhető havi jövedelem "C" jogosítvánnyal nettó 380.000 Ft/hó (mely tartalmazza a havibért, túlóra pótlékot, belföldi napidíjat és az üzemanyag megtakarítást)
  • Bejelentett, kiszámítható jövedelem
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér (30 éve a piacon)
  • Egy műszakos munkavégzés
  • Képzési lehetőség
  • Céges okostelefon
  • Munkavégzés helye: XI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

380.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 209.

Add meg a neved, e-mail címed, valamint töltsd fel az önéletrajzod!