Területi képviselő-üzletkötő

Értékesítés

keyboard_arrow_left Vissza

Főbb feladatok, munkák:

Ezek lesznek a Te feladataid:
  • Kapcsolattartás a HoReCa partnerekkel
  • A területén levő vendéglátó egységek látogatása, (túraterv szerint) ügyfelekkel való jó kapcsolat kialakítása, ápolása, naprakész tájékoztatása árakról, akciókról, promóciókról, termékbevezetésekről
  • Árajánlatok készítése, a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések
  • Új ügyfelek felkutatása, a termékekkel és szolgáltatásainkkal való megismertetése, a cég ügyfélkörébe vonása
  • Vevő igények felmérése, folyamatos figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha
  • Középfokú végzettséged van
  • Minimum 3 év sikeres területi értékesítői tapasztalattal rendelkezel
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és –fenntartó képességű, ügyfélközpontúságú vagy
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Rutinos számítógép használatod van (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolattartó képességeid vannak
  • Lelkes, sikerorientált a hozzáállásod
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
  • Érdekel a gasztronómia

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Piac és versenytársismerettel rendelkezel
  • Az előhűtött és / vagy fagyasztott termékeknek/ szárazáruknak, a HoReCa szektorban történő értékesítésében tapasztalatot szereztél
  • Séf végzettség vagy szakmai tapasztalatod van
  • Alapanyag ismereted van, étlap alapján ajánlásokat tudsz tenni

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő prémiumrendszer
  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megbízható vállalati háttér egy 30 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • Kellemes munkakörnyezet, támogató csapat
  • Cégautó, céges tablet, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 209.

Add meg a neved, e-mail címed, valamint töltsd fel az önéletrajzod!